Radio de Succes
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Radio de Succes

tu ne asculti, noi te ascultam !
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Cum poti deveni Dj
Ce NU va place la femei? Icon_minitimeDum Ian 04, 2009 1:03 am Scris de Admin

» RAPID, STEAUA, DINAMO.... etc
Ce NU va place la femei? Icon_minitimeJoi Oct 02, 2008 6:14 pm Scris de Admin

» Ce Va Place La Dj ?
Ce NU va place la femei? Icon_minitimeJoi Oct 02, 2008 6:10 pm Scris de Admin

» Ce va mai doriti???
Ce NU va place la femei? Icon_minitimeJoi Oct 02, 2008 6:09 pm Scris de Admin

» Schimbari
Ce NU va place la femei? Icon_minitimeMier Oct 01, 2008 7:09 pm Scris de Diablo

» Baieti
Ce NU va place la femei? Icon_minitimeMier Oct 01, 2008 6:27 pm Scris de Diablo

» Flori Preferate ?
Ce NU va place la femei? Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 8:48 am Scris de Admin

» Cine STIE ??
Ce NU va place la femei? Icon_minitimeSam Aug 23, 2008 9:41 am Scris de Admin

» Artistul Si Artista preferata
Ce NU va place la femei? Icon_minitimeDum Iun 29, 2008 1:38 pm Scris de Admin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Bookmarking social
Pastrati adresa Radio de Succes pe site-ul dvs. de bookmarking social
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Ce NU va place la femei?

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
gabyssa

gabyssa


feminin
Numarul mesajelor : 55
Localizare : Bucuresti
Job/hobbies : bautura si femei =))
Data de inscriere : 23/09/2007

Ce NU va place la femei? Empty
MesajSubiect: Ce NU va place la femei?   Ce NU va place la femei? Icon_minitimeLun Sept 24, 2007 11:12 pm

Acum avetzi ocazia sa ne facetzi de tot **t-ul!! Exclamation Hai sa va vad! lol!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Ce NU va place la femei? Empty
MesajSubiect: Re: Ce NU va place la femei?   Ce NU va place la femei? Icon_minitimeLun Sept 24, 2007 11:15 pm

ce nu ne place la fete hai sa iti zic asta e parerea mea si gustul meu .
in primul rand nu imi plac la fete fitele , sa nu aiba pretentii si sa fie sincera .Cam atata e cat imi vine pe moment in minte .
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
gabyssa

gabyssa


feminin
Numarul mesajelor : 55
Localizare : Bucuresti
Job/hobbies : bautura si femei =))
Data de inscriere : 23/09/2007

Ce NU va place la femei? Empty
MesajSubiect: Re: Ce NU va place la femei?   Ce NU va place la femei? Icon_minitimeLun Sept 24, 2007 11:26 pm

mie personal imi plac fetele Smile) ... mai ales cele cu buze pline si sanii mari lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Ce NU va place la femei? Empty
MesajSubiect: Re: Ce NU va place la femei?   Ce NU va place la femei? Icon_minitimeLun Sept 24, 2007 11:27 pm

gabyssa a scris:
mie personal imi plac fetele Smile) ... mai ales cele cu buze pline si sanii mari lol! lol! lol! lol! lol! lol!


dar de ce cu sani mari u ai Very Happy Very Happy Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Shocked affraid Very Happy
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
gabyssa

gabyssa


feminin
Numarul mesajelor : 55
Localizare : Bucuresti
Job/hobbies : bautura si femei =))
Data de inscriere : 23/09/2007

Ce NU va place la femei? Empty
MesajSubiect: Re: Ce NU va place la femei?   Ce NU va place la femei? Icon_minitimeLun Sept 24, 2007 11:33 pm

Admin a scris:
gabyssa a scris:
mie personal imi plac fetele Smile) ... mai ales cele cu buze pline si sanii mari lol! lol! lol! lol! lol! lol!


dar de ce cu sani mari u ai Very Happy Very Happy Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Shocked affraid Very Happy

hmm... ptr k poti sa-i masezi...sa-i mangai... sa-i lingi ....sa-i sugi... cum sa nu-ti placa sanii sincer??? scratch scratch scratch sunt prea marfa
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Ce NU va place la femei? Empty
MesajSubiect: Re: Ce NU va place la femei?   Ce NU va place la femei? Icon_minitimeLun Sept 24, 2007 11:37 pm

oau oau si de 1000 de ori oau da inca acuma ma gandesc la sanii al lui sa nu dau nume , da ai dereptate . dar numai sani e pretios baietiii sunny cheers
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Ce NU va place la femei? Empty
MesajSubiect: Re: Ce NU va place la femei?   Ce NU va place la femei? Icon_minitimeMar Sept 25, 2007 9:14 am

Uite am zis ce nu imi place hai ca zic si ce ne place noua baietilor .
Sunt cateva lucruri care ne fac sa ne pierdem controlul cand vedem o tipa sexy si ne transformam imediat in animale care nu vor decat sa procreeze... cam prost spus sa procreeze, ca doar ne intereseaza mai mult procesul, nu si rezultatul, nu-i asa? Iata, in continuare care ar fi cele 10 lucruri la o femeie, ce ne transforma in personaje de desene animate:

Unii s-a putea sa nu fie de acord, dar de cele mai multe ori, daca nu intotdeauna, suntem atrasi de vederea, fie a doar pentru cateva secunde a lenjeriei intime a unei femei. Doar e adevarat ca o femeie poate fi mult mai frumoasa cu ceva pe ea decat goala pusca, nu? Acum serios, chiar nu ai facut asta niciodata in generala/liceu? Nu scapai intentionat pixul pe jos doar pentru a a vea un pretext sa te bagi sub banca pentru cateva secunde de “peisaj”? Cand vezi o tipa ca se apleaca, nu incerci sa vezi ce chiloti poarta? Hai, recunoaste, abia astepti astfel de ocazii!
Femeile care vorbesc porcos!! Aici e o adevarata mina de aur. Stim cu totii ca de obicei noi suntem cei care conduc lucrurile in dormitor. Dar cand tipa cu care esti incepe sa iti spuna direct si fara ocolisuri ce si cum vrea sa ii faci, te simti deja in al noualea cer (sau esti foarte aproape!).
Sanii! Barbatii sunt innebuniti dupa sani. Asta e limpede ca apa de izvor. Dovada sta multitudinea de apelative pe care le-am gasit pentru aceste bijuterii ale naturii (iata, tocmai am folosit unul): balcoane, portbagaje, pepeni, baloane, airbag-uri...si lista poate continua. Nu despicam acum firul in patru ca sa aflam din ce motive psihologice suntem atrasi de sani. Nu de alta, dar cine stie ce descoperim si ne piere tot cheful.
Vocea molesita, languroasa a unei femei e in mod clar un element important. Daca e frumoasa de pica, dar cand vorbeste se aude ca scartaitul cretei pe tabla sau ca si cum ai vorbi cu tutungeria de la colt, in mod clar nu vrei sa o mai vezi vreodata. Standardul, daca poate fi vorba de asa ceva, e Marilyn Monroe, cantand “Happy birthday, Mr. President”.
O tipa care admite clar ca ii place sexul trebuie considerata sexy, fara putinta de tagada. Pe cati nu i-ai auzit plangandu-se ca sotia sau iubita nu prea are chef de sex? Destul de multi. Sigur ti s-a intamplat si tie sa dai peste o tipa care ti-a zis ca o doare capul, in fiecare seara, timp de o saptamana. Asa ca o partenera care e oricand pregatita ar fi un bun motiv sa cumperi un pat mai rezistent.
Cam astea ar fi cele mai sexy chestii la o femeie. Desigur, norocosii or sa aiba parte de mai multe astfel de calitati intruchipate intr-o singura femeie. Pe de alta parte, poate ca nici nu conteaza atat de mult sa le aiba pe toate.
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Ce NU va place la femei? Empty
MesajSubiect: Re: Ce NU va place la femei?   Ce NU va place la femei? Icon_minitimeMar Sept 25, 2007 11:05 am

lol! lol! lol! lol! pai eu miam ziso mai in sus
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
gabyssa

gabyssa


feminin
Numarul mesajelor : 55
Localizare : Bucuresti
Job/hobbies : bautura si femei =))
Data de inscriere : 23/09/2007

Ce NU va place la femei? Empty
MesajSubiect: Re: Ce NU va place la femei?   Ce NU va place la femei? Icon_minitimeMar Sept 25, 2007 4:19 pm

Admin a scris:
lol! lol! lol! lol! pai eu miam ziso mai in sus
si ce te lauzi? geek
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Ce NU va place la femei? Empty
MesajSubiect: Re: Ce NU va place la femei?   Ce NU va place la femei? Icon_minitimeMar Sept 25, 2007 7:46 pm

e nu ma laud de loc nu am de ce sa ma laud . lol! flower
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
dea

dea


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 26/09/2007

Ce NU va place la femei? Empty
MesajSubiect: Re: Ce NU va place la femei?   Ce NU va place la femei? Icon_minitimeMier Sept 26, 2007 5:27 pm

numi plac cele care vorbesc mult si prost
Sus In jos
dea

dea


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 26/09/2007

Ce NU va place la femei? Empty
MesajSubiect: Re: Ce NU va place la femei?   Ce NU va place la femei? Icon_minitimeMier Sept 26, 2007 5:27 pm

numi place cand o femeie face pe proasta pentru a-si face iubitu sa se simta mai destept
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Ce NU va place la femei? Empty
MesajSubiect: Re: Ce NU va place la femei?   Ce NU va place la femei? Icon_minitimeMier Sept 26, 2007 5:35 pm

dea a scris:
numi place cand o femeie face pe proasta pentru a-si face iubitu sa se simta mai destept


lol! asta da lol!
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
Continut sponsorizat





Ce NU va place la femei? Empty
MesajSubiect: Re: Ce NU va place la femei?   Ce NU va place la femei? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce NU va place la femei?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce Va Place La Dj ?
» Ce NU va place la barbatzi?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio de Succes :: Your first category :: Discutii !-
Mergi direct la: