Radio de Succes
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Radio de Succes

tu ne asculti, noi te ascultam !
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Cum poti deveni Dj
Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Icon_minitimeDum Ian 04, 2009 1:03 am Scris de Admin

» RAPID, STEAUA, DINAMO.... etc
Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Icon_minitimeJoi Oct 02, 2008 6:14 pm Scris de Admin

» Ce Va Place La Dj ?
Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Icon_minitimeJoi Oct 02, 2008 6:10 pm Scris de Admin

» Ce va mai doriti???
Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Icon_minitimeJoi Oct 02, 2008 6:09 pm Scris de Admin

» Schimbari
Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Icon_minitimeMier Oct 01, 2008 7:09 pm Scris de Diablo

» Baieti
Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Icon_minitimeMier Oct 01, 2008 6:27 pm Scris de Diablo

» Flori Preferate ?
Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 8:48 am Scris de Admin

» Cine STIE ??
Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Icon_minitimeSam Aug 23, 2008 9:41 am Scris de Admin

» Artistul Si Artista preferata
Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Icon_minitimeDum Iun 29, 2008 1:38 pm Scris de Admin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Bookmarking social
Pastrati adresa Radio de Succes pe site-ul dvs. de bookmarking social
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ???

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
crazy angel

crazy angel


feminin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 46
Localizare : Timisoara
Job/hobbies : Muncitor , plimbari , muzica , dansul si filme etc.
Starea de Spirit : Depinde De Situatzi
Data de inscriere : 08/04/2008

Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Empty
MesajSubiect: Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ???   Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Icon_minitimeMier Apr 16, 2008 12:40 am

Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ???
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ???   Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Icon_minitimeMier Apr 16, 2008 12:42 am

crazy angel a scris:
Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ???

Ce-am face Very Happy pentru a face lumea sa fie mai buna e sa punem noi mana la ma ca asa ar merge alef de unu singuri nu vom reusii NEVER .
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
crazy angel

crazy angel


feminin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 46
Localizare : Timisoara
Job/hobbies : Muncitor , plimbari , muzica , dansul si filme etc.
Starea de Spirit : Depinde De Situatzi
Data de inscriere : 08/04/2008

Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ???   Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Icon_minitimeMier Apr 16, 2008 12:46 am

Sa incercam sa fim mai buni .. ingaduitori ... iertatori ... sa ne ajutam reciproc .... sa zicem NU razboaielor... si a saraciei ... dar asta e destul de dificil de a se realiza .. din pacate
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ???   Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Icon_minitimeMier Apr 16, 2008 12:48 am

crazy angel a scris:
Sa incercam sa fim mai buni .. ingaduitori ... iertatori ... sa ne ajutam reciproc .... sa zicem NU razboaielor... si a saraciei ... dar asta e destul de dificil de a se realiza .. din pacate

asta nu stiu daca se va intampla vro data si cu faza (NU razboaielor ) acuma poti sa zici NU drogurii ca e cam plobleme marii cu drogurila astea .
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
crazy angel

crazy angel


feminin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 46
Localizare : Timisoara
Job/hobbies : Muncitor , plimbari , muzica , dansul si filme etc.
Starea de Spirit : Depinde De Situatzi
Data de inscriere : 08/04/2008

Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ???   Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Icon_minitimeMier Apr 16, 2008 12:54 am

da intradevar DROGURILE fac ravagi printre tineretul de azi.... trist .... ferice celor care nu au incercat si le doresc sa nu inercerce niciodata ...
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ???   Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Icon_minitimeMier Apr 16, 2008 1:01 am

crazy angel a scris:
da intradevar DROGURILE fac ravagi printre tineretul de azi.... trist .... ferice celor care nu au incercat si le doresc sa nu inercerce niciodata ...

da sa se fereasca dar sti cum e anturajul e foarte mare . Eu ca jurnalis si ca si om pot spune STOP DROGURI
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
Continut sponsorizat





Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ???   Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ??? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce ati face pt ca lumea sa fie mai buna ???
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio de Succes :: Your first category :: Discutii !-
Mergi direct la: