Radio de Succes
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Radio de Succes

tu ne asculti, noi te ascultam !
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Cum poti deveni Dj
Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeDum Ian 04, 2009 1:03 am Scris de Admin

» RAPID, STEAUA, DINAMO.... etc
Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeJoi Oct 02, 2008 6:14 pm Scris de Admin

» Ce Va Place La Dj ?
Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeJoi Oct 02, 2008 6:10 pm Scris de Admin

» Ce va mai doriti???
Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeJoi Oct 02, 2008 6:09 pm Scris de Admin

» Schimbari
Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeMier Oct 01, 2008 7:09 pm Scris de Diablo

» Baieti
Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeMier Oct 01, 2008 6:27 pm Scris de Diablo

» Flori Preferate ?
Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 8:48 am Scris de Admin

» Cine STIE ??
Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeSam Aug 23, 2008 9:41 am Scris de Admin

» Artistul Si Artista preferata
Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeDum Iun 29, 2008 1:38 pm Scris de Admin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Bookmarking social
Pastrati adresa Radio de Succes pe site-ul dvs. de bookmarking social
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Sunt fetele din ziua de azi vulgare?

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Empty
MesajSubiect: Sunt fetele din ziua de azi vulgare?   Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeSam Sept 22, 2007 12:44 pm

Mda, e de groaza cum a evoluat societatea, vezi fete bagandu-si p**a in toti si in toate inca de la o varsta frageda. Bataieeeee, asta le trebuie Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_twisted Eu nu suport sa vad asha ceva. Nici nu zic ca ideea trebuie sa vina ca o analiza inaintea activitatilor unui barbat, dar femeile au o imagine de pastrat. Sunt lucruri diferite. Am trecut de revolutie si doar cei puternici rezista, acum auzi injuraturi la tot pasul de cand te nashti..oricum distrusele nu merita nici atentia mea, nici a bocancilor mei Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_smile
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
pIuLLa

pIuLLa


masculin
Numarul mesajelor : 35
Data de inscriere : 22/09/2007

Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt fetele din ziua de azi vulgare?   Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeDum Sept 23, 2007 10:51 am

ohooo sunt vulgare rau de tot Smile)
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt fetele din ziua de azi vulgare?   Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeDum Sept 23, 2007 10:53 am

pIuLLa a scris:
ohooo sunt vulgare rau de tot Smile)

Da sunt uite intro zi eram in oraj si auzeam de la fete numai cu bagatu si cu scoul hai sa fimi seriosi le sta rau sa fie vulgare .
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
pIuLLa

pIuLLa


masculin
Numarul mesajelor : 35
Data de inscriere : 22/09/2007

Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt fetele din ziua de azi vulgare?   Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeDum Sept 23, 2007 7:04 pm

Admin a scris:
pIuLLa a scris:
ohooo sunt vulgare rau de tot Smile)

Da sunt uite intro zi eram in oraj si auzeam de la fete numai cu bagatu si cu scoul hai sa fimi seriosi le sta rau sa fie vulgare .

depinde man dac asnt dalea urate tiganci le sta bn daca snt dalea finutze asa nu le sta Smile
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt fetele din ziua de azi vulgare?   Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeDum Sept 23, 2007 9:21 pm

man la toate le sta rau nu conteaza natia toti suntem oameni nu? farao
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
gabyssa

gabyssa


feminin
Numarul mesajelor : 55
Localizare : Bucuresti
Job/hobbies : bautura si femei =))
Data de inscriere : 23/09/2007

Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt fetele din ziua de azi vulgare?   Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeLun Sept 24, 2007 10:05 pm

hey ma simt ofensata lol! ... fetele nu sunt vulgare.... mereu lol! au si ele momente Razz eu d obicei injur numai in counter in rest ma controlez Laughing .Acum serios... fetele DA, sunt vulgare... in ce priveste vestimentatia.... zici k sunt ***** scoase la produs pe centura bucurestiului Mad Mad (dar nu toate, sa fie clar asta... unele)
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt fetele din ziua de azi vulgare?   Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeLun Sept 24, 2007 10:23 pm

gabyssa a scris:
hey ma simt ofensata lol! ... fetele nu sunt vulgare.... mereu lol! au si ele momente Razz eu d obicei injur numai in counter in rest ma controlez Laughing .Acum serios... fetele DA, sunt vulgare... in ce priveste vestimentatia.... zici k sunt ***** scoase la produs pe centura bucurestiului Mad Mad (dar nu toate, sa fie clar asta... unele)


e cam te inseli eu stiu multe fete care sunt vulgare si sincer le strica aspectul daca nu sar comporta asa ar arata mai bine a. asta inseamna ca nu are 7 ani de acasa
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
dea

dea


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 26/09/2007

Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt fetele din ziua de azi vulgare?   Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeMier Sept 26, 2007 5:35 pm

da... cele brunete si cu pielea neagra lol! Razz inca exista si fete finute care nu vorbesc urat
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt fetele din ziua de azi vulgare?   Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeMier Sept 26, 2007 5:40 pm

dea a scris:
da... cele brunete si cu pielea neagra lol! Razz inca exista si fete finute care nu vorbesc urat

nu numai iele toate care sunt vulgare le sta rau si bineteles si la baieti le sta rau sa fie vulgari .
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
crazy angel

crazy angel


feminin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 46
Localizare : Timisoara
Job/hobbies : Muncitor , plimbari , muzica , dansul si filme etc.
Starea de Spirit : Depinde De Situatzi
Data de inscriere : 08/04/2008

Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt fetele din ziua de azi vulgare?   Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 12:44 am

daaaa.... sunt fetele vulgare... si unele chiar prea vulgare... nush cati baieti apreciaza acest lucru la o fata... ma indoiesc ca sunt multi ...
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt fetele din ziua de azi vulgare?   Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 12:48 am

crazy angel a scris:
daaaa.... sunt fetele vulgare... si unele chiar prea vulgare... nush cati baieti apreciaza acest lucru la o fata... ma indoiesc ca sunt multi ...

Aplaude dreptate fetele sun vulgare dar nu pricep de ce parerea mea ca le cam roade ceva Razz deaceia ele tot zic ca baga si scoate Razz orcum sincer la o fata sta foarte foarte rau dea fii vulgara si bineteles si baietilor dar asta e se pare ca jugla sa raspandit pe pamant Razz
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
Continut sponsorizat





Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Empty
MesajSubiect: Re: Sunt fetele din ziua de azi vulgare?   Sunt fetele din ziua de azi vulgare? Icon_minitime

Sus In jos
 
Sunt fetele din ziua de azi vulgare?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sunt baieti din ziua de azi vulgari?
» Fetele
» Ce vor fetele de la baieti si ce vor baietii de la fete ?
» Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio de Succes :: Your first category :: Discutii !-
Mergi direct la: