Radio de Succes
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Radio de Succes

tu ne asculti, noi te ascultam !
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Cum poti deveni Dj
Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeDum Ian 04, 2009 1:03 am Scris de Admin

» RAPID, STEAUA, DINAMO.... etc
Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeJoi Oct 02, 2008 6:14 pm Scris de Admin

» Ce Va Place La Dj ?
Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeJoi Oct 02, 2008 6:10 pm Scris de Admin

» Ce va mai doriti???
Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeJoi Oct 02, 2008 6:09 pm Scris de Admin

» Schimbari
Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeMier Oct 01, 2008 7:09 pm Scris de Diablo

» Baieti
Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeMier Oct 01, 2008 6:27 pm Scris de Diablo

» Flori Preferate ?
Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 8:48 am Scris de Admin

» Cine STIE ??
Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeSam Aug 23, 2008 9:41 am Scris de Admin

» Artistul Si Artista preferata
Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeDum Iun 29, 2008 1:38 pm Scris de Admin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Bookmarking social
Pastrati adresa Radio de Succes pe site-ul dvs. de bookmarking social
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ?

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Empty
MesajSubiect: Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ?   Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeSam Sept 22, 2007 1:02 pm

Pai sincer dupa parerea mea 35 % mai o am un ziua de azi Sad e cam rau .
mai alest aicia in romania parca e in jugla , oameni se comporta mai ceva ca animalele , foamea de bani si de putere asta e baiul . E foarte rau , nu stiu ce fa fi pe parcursul timpului dar nici nu vreau sa ma gandesc . lol!
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
pIuLLa

pIuLLa


masculin
Numarul mesajelor : 35
Data de inscriere : 22/09/2007

Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Empty
MesajSubiect: Re: Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ?   Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeSam Sept 22, 2007 8:34 pm

Admin a scris:
Pai sincer dupa parerea mea 35 % mai o am un ziua de azi Sad e cam rau .
mai alest aicia in romania parca e in jugla , oameni se comporta mai ceva ca animalele , foamea de bani si de putere asta e baiul . E foarte rau , nu stiu ce fa fi pe parcursul timpului dar nici nu vreau sa ma gandesc . lol!


pai e in jungla ca 7 ani de aks nu mai exista Smile Razz aku snt cei 7 ani dupa strada Smile)
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Empty
MesajSubiect: Re: Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ?   Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeSam Sept 22, 2007 8:38 pm

7 ani dupa strada ai ziso omule dar as ae Smile
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
pIuLLa

pIuLLa


masculin
Numarul mesajelor : 35
Data de inscriere : 22/09/2007

Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Empty
MesajSubiect: aaa   Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeDum Sept 23, 2007 10:43 am

pai da asa e CEI 7 ANI DUPA STRADA Smile) ce nu e asa Very Happy:))?
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Empty
MesajSubiect: Re: Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ?   Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeDum Sept 23, 2007 10:59 am

pIuLLa a scris:
pai da asa e CEI 7 ANI DUPA STRADA Smile) ce nu e asa Very Happy:))?


da strada dar le sta bine ?
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
pIuLLa

pIuLLa


masculin
Numarul mesajelor : 35
Data de inscriere : 22/09/2007

Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Empty
MesajSubiect: Re: Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ?   Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeDum Sept 23, 2007 7:01 pm

Admin a scris:
pIuLLa a scris:
pai da asa e CEI 7 ANI DUPA STRADA Smile) ce nu e asa Very Happy:))?


da strada dar le sta bine ?


depinde akuma Smile) daca snt fete dalea finutze asa nu le sta bien daca snt bocci dalea tiganci le sta Smile)
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Empty
MesajSubiect: Re: Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ?   Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeDum Sept 23, 2007 8:51 pm

ai ziso cu asta Smile)
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
pIuLLa

pIuLLa


masculin
Numarul mesajelor : 35
Data de inscriere : 22/09/2007

Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Empty
MesajSubiect: Re: Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ?   Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeDum Sept 23, 2007 8:52 pm

Admin a scris:
ai ziso cu asta Smile)

pai ce nui asa Smile) lol! lol! cheers cheers cheers cheers cheers affraid affraid affraid
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Empty
MesajSubiect: Re: Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ?   Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeDum Sept 23, 2007 8:59 pm

Bine cum doresti
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
gabyssa

gabyssa


feminin
Numarul mesajelor : 55
Localizare : Bucuresti
Job/hobbies : bautura si femei =))
Data de inscriere : 23/09/2007

Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Empty
MesajSubiect: Re: Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ?   Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeLun Sept 24, 2007 12:07 am

ahh ce figuri pe voi... cu cei 7 ani de strada... ati facut parte din gashti de cartier.... ati locuit pe strada? NU prea cred... lasa-tzi arfele astea si recunoastetzi k atunci cand vretzi putezi fii educatzi... DAR E MAI MARFA sa faci pe indiferentul si nesimtitul....da mai bine pig
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Empty
MesajSubiect: Re: Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ?   Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeLun Sept 24, 2007 12:17 am

gabyssa a scris:
ahh ce figuri pe voi... cu cei 7 ani de strada... ati facut parte din gashti de cartier.... ati locuit pe strada? NU prea cred... lasa-tzi arfele astea si recunoastetzi k atunci cand vretzi putezi fii educatzi... DAR E MAI MARFA sa faci pe indiferentul si nesimtitul....da mai bine pig


Pai eu nu am locuit pe strada dar stiu cum e realitatea din ziua de azi si daca vezi cea ce am scris cred ca asa e .
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
dea

dea


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 26/09/2007

Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Empty
MesajSubiect: Re: Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ?   Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeMier Sept 26, 2007 5:35 pm

da exista
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Empty
MesajSubiect: Re: Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ?   Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeMier Sept 26, 2007 5:48 pm

dea a scris:
da exista



da exista la uni .
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
crazy angel

crazy angel


feminin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 46
Localizare : Timisoara
Job/hobbies : Muncitor , plimbari , muzica , dansul si filme etc.
Starea de Spirit : Depinde De Situatzi
Data de inscriere : 08/04/2008

Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Empty
MesajSubiect: Re: Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ?   Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 12:40 am

da ... intrebarea este.. "Oare stiu toti ce inseamna cei 7 ani de acasa?"
Si din cate am vazut eu multi nu stiu ce inseamna sau cei care au habar cat de cat de asta nu stiu sa se comporte ca atare .... lipsa de respect... bunul simt ... etica .... .... trist pt tineretul de astazi le cam lipsesc cei 7 ani de acasa... si asta nu trebuie neaparat sa fie educatia de acasa( cum cred uni .. educatia facuta de parinti ).. trebuie sa contribuie fiecare la AUTOEDUCATIE ceea ce nu se prea face ... gasim foart rare cazuri de acest gen ... Sad
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 43
Localizare : Reghin
Job/hobbies : Dj , Muzica
Starea de Spirit : F F Buna
Data de inscriere : 22/09/2007

Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Empty
MesajSubiect: Re: Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ?   Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 12:44 am

crazy angel a scris:
da ... intrebarea este.. "Oare stiu toti ce inseamna cei 7 ani de acasa?"
Si din cate am vazut eu multi nu stiu ce inseamna sau cei care au habar cat de cat de asta nu stiu sa se comporte ca atare .... lipsa de respect... bunul simt ... etica .... .... trist pt tineretul de astazi le cam lipsesc cei 7 ani de acasa... si asta nu trebuie neaparat sa fie educatia de acasa( cum cred uni .. educatia facuta de parinti ).. trebuie sa contribuie fiecare la AUTOEDUCATIE ceea ce nu se prea face ... gasim foart rare cazuri de acest gen ... Sad

Ai dreptate aicia mai ales la AUTOEDUCATIE .
Dar cei 7 ani de acasa le stiu toti doar acasa in fata parintilor dar cand easa afara se schimba foaia asta e asta le vezii mai mult doar la romanii .
Dar daca nu au cei 7 ani de acasa te astepti la AUTOEDUCATIE nu prea asi crede eu asa ceva orcum eu sper ca se va indrepta situatia . Cum am zis si mai in in sus ca nici nu vreau sa ma gandesc ce va fii pe parcursul timului (de te gandesti ti se va face rau ) . Vorma romanului noi sa fimi sanatosi ca boala vine peste noi Very Happy
Sus In jos
http://radiodesucces.xhost.ro
Continut sponsorizat





Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Empty
MesajSubiect: Re: Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ?   Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cei 7 ani de acasa daca mai exita in ziua de azi ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sunt fetele din ziua de azi vulgare?
» Sunt baieti din ziua de azi vulgari?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio de Succes :: Your first category :: Discutii !-
Mergi direct la: